Strona główna

Fotorolety

fotorolety

Fotorolety – pomysł na wnętrze

Jesteś w trakcie remontu lub po prostu chcesz w niebanalny sposób urozmaicić wnętrze? Obrazy, plakaty i inne dodatki ci się już znudziły? Ciekawą alternatywą są fotorolety. Podobnie jak fotoobraz, fotoroleta jest wydrukiem zdjęcia na określonej powierzchni, w tym przypadku rolety. Przyciągające uwagę fotoroleta z pewnością uatrakcyjni nasze wnętrze i nada mu charakteru. Możliwość stworzenia indywidualnego projektu sprawia, że taka fotoroleta będzie idealnie pasowała do naszego otoczenia.

Fotoroleta – co to jest

Wiadomo już, fotoroleta jest roletą, na której zostało wydrukowane wybrane zdjęcie. Rozmiary fotorolety, tak jak dowolnej rolety mogą być różne, w zależności gdzie chcemy ją umieścić. Materiał, z którego jest wykonana także można sobie wybrać, podobnie jak zdjęcie. Istnieje wiele drukarni, które specjalizują się w drukowaniu zdjęć na rożnych powierzchniach, mamy tak zwane fotoobrazy na papierze, płótnie, T-shirtach itp. W pewien sposób naturalne więc było pojawienie się fotorolety. Co ważne, fotorolety są wydrukowane w taki sposób, że można je umieścić w dowolnym miejscu (więcej na www).
Technika wydruku fotorolety nie różni się od drukowanie fotoobrazów, ważne jest wybranie odpowiedniego materiału. Wysokiej jakości plotery graficzne gwarantują jakość i trwałość fotorolety. Zachowana zostaje również intensywna kolorystyka. Przed wydrukiem należy pamiętać o właściwym przygotowaniu zdjęcia (odpowiedni rozmiar, format pliku, zachowana jakość etc.) w przypadku gdybyśmy nie byli pewni czy zdjęcie jest właściwie przygotowane zawsze można poprosić w drukarni o pomoc, wiele z nich oferuje również usługę odpowiedniego przygotowania zdjęcia do wydruku.

Fotorolety – gdzie kupić

Wydawałoby się, że w związku z duża popularnością fotobrazów i wydruków na różnych powierzchniach znalezienie drukarni oferującej wydruk w formie rolety nie będzie trudny. Jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość, nie wszystkie drukarnie mają w swojej ofercie fotorolety. Gdy jednak uda nam się już taką znaleźć będzie szansa, że nasze zamówienie zostanie potraktowane bardzo indywidualnie. Warto skorzystać z takiej możliwości i wspólnie z profesjonalistami stworzyć unikatowy projekt.
Ceny fotorolet różnią się w zależności od ich wielkości. Mała roletę do kuchennego okienka lub łazienki możemy kupić już od kilkudziesięciu złotych. Wiadomo, że im rozmiar większy tym cena będzie rosnąć. Dodatkowym kosztem może być usługa odpowiedniego przygotowania zdjęcia do wydruku. Jest to koszt od kilki do kilkudziesięciu złotych (istnieje możliwość usunięcie niektórych elementów zdjęcia – wtedy koszt wzrasta).

Related Posts