Ciekawostki, Moja firma

Polska przychodnia Londyn

Polska przychodnia Londyn

Polscy lekarze na świecie – polska przychodnia Londyn

Co jakiś czas media obiega informacja, że polska służba zdrowia znowu strajkuje. Nie zawsze chodzi o lekarzy, bowiem strajkują także pielęgniarki i studenci ostatnich lat medycyny. Zarobki lekarzy są znacznie wyższe niż kilkanaście lat temu, jednak mimo to spora ich grupa decyduje się na pracę za granicą. Co ciekawe, każda nowa polska przychodnia Londyn cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony pacjentów.

Czym zajmują się polscy lekarze na świecie?

Polska przychodnia LondynCzęść lekarzy bierze udział w misjach, które z całą pewnością nie są przedsięwzięciem dochodowym, ale stanowią niemałe zawodowe wyzwanie. Inni, decydują się na pracę w zagranicznych szpitalach, prywatnych klinikach czy przychodniach, jeszcze inni otwierają własne gabinety. Oczywiście nie można zrobić tego tak po prostu, wcześniej należy dopełnić wszelkich formalności po to, by zyskać prawo do wykonywania zawodu lekarza w danym kraju.

Część pochodzących z Polski lekarzy znajduje zatrudnienie w przychodniach prowadzonych przez rodaków. Polska przychodnia Londyn (zobacz fastmedica.co.uk) nikogo nie dziwi, bowiem Polaków w Wielkiej Brytanii, mimo widma Brexitu, wciąż jest bardzo dużo.

Polska przychodnia Londyn – dla kogo?

W Polskich przychodniach leczą się zarówno obywatele Polski, jak i Wielkiej Brytanii. Lekarze zatrudnieni w takich klinikach to przeważnie Polacy, jednak doskonale znający język angielski, przepisy brytyjskiego prawa medycznego oraz schemat funkcjonowania brytyjskiej służby zdrowia. Dlatego też nie można powiedzieć, że polska przychodnia Londyn jest tylko dla Polaków, choć to właśnie Polacy umawiają się na konsultacje najchętniej.

Funkcjonowanie polskiej przychodni w Londynie

Polska przychodnia w Londynie musi działać zgodnie z przepisami Care Quality Commission (CQC) oraz Health and Social Care Act 2008. Każdy zatrudniany lekarz jest dokładnie sprawdzany. Polskie przychodnie zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów, którzy do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, a przy tym z godnym podziwu zaangażowaniem. W polskich przychodniach dba się o komfort i prywatność pacjentów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, prywatne przychodnie medyczne czynne są do późnych godzin wieczornych, a także w weekendy. Zazwyczaj na wizytę umówić się można na kilka sposobów: osobiście (na miejscu), telefonicznie, drogą e-mailową bądź wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Dzisiejsze przychodnie aktywne są również w mediach społecznościowych – publikują posty i szybko odpowiadają na pytania klientów.

Related Posts