Projekty

Fototapeta piłkarska

fototapeta piłkarska

Motywy sportowe we wnętrzach – fototapeta piłkarska

W ostatnich latach zapanowała w Polsce moda na bycie fit. Ogromną popularność zyskały osoby promujące zdrowy styl życia, uprawiające sporty i zachęcające innych do intensywnej aktywności fizycznej. Na ulice powróciły kolorowe sportowe stylizacje, ale również we wnętrzach da się zaobserwować większą obecność motywów sportowych. Chętnie kupujemy sprzęt do ćwiczeń, inwestujemy też w dekoracje nawiązujące do piłki nożnej, baletu, kolarstwa i wielu innych dyscyplin sportowych. Trend ten obecny jest zwłaszcza w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, w których na pierwszy plan często wybija się fototapeta piłkarska.

Jak wyeksponować nagrody zdobyte w zawodach sportowych?

piłkarze fototapetaCi, którzy zawodowo zajmują się sportem, zapewne mają w swojej kolekcji liczne dyplomy, puchary czy medale, niektóre zdobyte jeszcze w latach szkolnych. Zwykle stoją w honorowym miejscu i przypominają o szczęśliwych chwilach. Każdy, kto przybywa w odwiedziny, ma okazję się im przyjrzeć. Honorowe miejsce to najczęściej półka znajdująca się na centralnej ścianie w pomieszczeniu, często nad kominkiem czy komodą. Jeśli nagród jest dużo, w pomieszczeniu powinien stanąć specjalny regał.

Pólka z pucharami może być jedynym elementem wskazującym na zainteresowanie sportem, ale równie dobrze w pomieszczeniu mogą pojawić się kolejne dekoracje nawiązujące do tej tematyki.

Pokój piłkarski a inne pokoje tematyczne

Duża ilość dekoracji „sportowych” pojawia się zwłaszcza w pokojach tematycznych. Większość dzieci entuzjastycznie reaguje na pomysł urządzenia takiego pokoju, oczywiście pod warunkiem, że temat jest zgodny z ich zainteresowaniami. Część chłopców zdecyduje się na motywy kosmiczne, część na pirackie, jeszcze inni na wspomniany pokój piłkarski.

Pokój piłkarski to taki, w którym na każdym kroku spotykamy elementy nawiązujące do popularnej wśród chłopców dyscypliny sportu, jaką jest piłka nożna. Dekoracje z pewnością muszą pojawić się na ścianach. Często są to plakaty przedstawiające ulubioną drużynę sportową albo konkretnego piłkarza. Pamiętajmy jednak, że plakaty nie są dekoracją trwałą i bardzo łatwo ulegają zniszczeniu. Znacznie lepszym pomysłem będzie zatem dobrej jakości fototapeta piłkarska (dowiedz się więcej w tym sklepie internetowym).

Jaki obraz przedstawia fototapeta piłkarska?

Wybór fototapet z motywem piłkarskim jest naprawdę ogromny, tym bardziej że piłka nożna uważana jest za nasz sport narodowy, mimo że w innych dyscyplinach osiągamy znacznie większe sukcesy.

Fototapeta piłkarska może przedstawiać piłkę albo buty sportowe, przeznaczone do kopania tejże piłki. Może przedstawiać piłkarzy w trakcie gry, jakieś niezwykle ciekawe akcje i podania, albo moment, w którym piłka wpada do siatki. Niektóre fototapety są bardzo realistyczne, inne wręcz przeciwnie. Z pewnością każdy znajdzie dekorację, która spełni jego oczekiwania

Related Posts