Projekty

Fotoobrazy na płótnie

Fotoobrazy na płótnie

Fotoobrazy na płótnie – pomysł na prezent

Okazji do obdarowania kogoś niebanalnym prezentem jest wiele, urodziny, imieniny, Boże Narodzenie itd. Co więcej tak naprawdę nie jest potrzebna żadna okazja aby dać bliskiej osobie prezent. Skąd jednak wziąć pomysł na interesujący prezent? Książki, kosmetyki, bony do ulubionych sklepów czy też fantazyjne kupony na lot paralotnią już wam się znudziły? Ciekawą opcją pozostaje fotoobraz. Dzięki temu, że to wy wybieracie jaki obraz chcecie wydrukować prezent będzie zawsze czymś unikatowym i dostosowanym do indywidualnych potrzeb. Jedyne co jest ważne to właściwy wybór zdjęcia, resztą zajmą się profesjonaliści.

Fotoobrazy na płótnie – opis produktu

Fotoobrazy na płótnie to nic innego jak obrazy wydrukowane na specjalnym płótnie malarskim. Fotoobrazy są drukowane na wysokiej jakości graficznych ploterach zapewniających wysoką jakość drukowanego obrazu, precyzję i kolorystykę. Rodzaj wydrukowanego obrazu oraz jego rozmiar zależy już od nas samych. Obraz może być ulubionym zdjęciem z wakacji, zdjęciem z rodzinnego spotkania, samodzielnie zrobioną grafiką lub kopią obrazów wielkich mistrzów jak Van Gogh. Wybór zależy tylko od was. Interesująca możliwością jest usunięcie niechcianych elementów z obrazu.

Jak się tworzy fotoobraz

Wykonanie fotoobrazu może wydawać się skomplikowanym procesem. W rzeczywistości jednak nie wymaga wielkich nakładów i czasu. Na początek znajdujemy drukarnię, która zajmuje się wydrukiem fotobrazów na płótnie. Jako, że technologia się rozwija pojawia się też coraz więcej firm oferujących usługi wydruku zdjęć na różnorodnych powierzchniach. Następnie wybieramy zdjęcie, które chcemy wydrukować. W teorii sami powinniśmy przygotować takie zdjęcie do wydruku (chodzi tutaj o właściwy rozmiar, format pliku, upewnienie się, ze jakość zdjęcia jest właściwa), jeśli jednak nie jesteśmy pewni czy zrobimy to właściwie możemy zawsze poprosić w drukarni o pomoc. Wiele drukarni w zakresie swoich usług oferuje również przygotowanie zdjęcia. Reszta to już sam proces drukowania, którym zajmuje się drukarnia. Dodatkowo do obrazu możemy zamówić ramkę, można to zrobić w samej drukarni lub już po wydrukowaniu samemu dokupić.

Fotoobrazy na płótnie – ceny

Wydawać by się mogło, że koszt wykonania footobrazu będzie wysoki jednak tak nie jest. Szybko rozwijająca się technologia powoduje, że coraz więcej usług staje się dostępnych dla zwykłych osób w niższych cenach. Fotoobrazy na płótnie to koszt rzędu kilkudziesięciu złotych. Ceny będą się nieznacznie różnić w zależności od wybranego rozmiaru, nie są to jednak duże różnice.

Related Posts